AÇIK KALAN ESNAFA DA 3 AY DESTEK
Haber
28 Ocak 2021 - Perşembe 12:32
 
AÇIK KALAN ESNAFA DA 3 AY DESTEK
Bir süre önce pandemi döneminden etkilenen esnaf ve vatandaşlar için ikinci destek paketini devreye sokan İzmit Belediyesi, yönetmelikle dükkânları kapatılan esnaftan kapalı oldukları süre boyunca işgal harcı almayacak. Ayrıca 3 ay boyunca tüm esnaftan da işgal harcı alınmayacak
Ekonomi Haberi
AÇIK KALAN ESNAFA DA 3 AY DESTEK

Bir süre önce pandemi döneminden etkilenen esnaf ve vatandaşlar için ikinci destek paketini duyuran Av. Fatma Kaplan Hürriyet başkanlığındaki İzmit Belediyesi kent esnafına bir bir destek olmaya devam ediyor. “Bu süreci hep birlikte dayanışma ile aşacağız” mantığıyla hareket eden İzmit Belediyesi yönetmelikle dükkânları kapatılan esnaftan dükkânlarının kapalı olduğu süre boyunca işgal harcı almayacak. 

 

AÇIK KALAN ESNAFA DA 3 AY DESTEK

 

Pandemi süresince işletmelerini kapatmak zorunda olmasa da iş hacimleri düşen esnafı da unutmayan İzmit Belediyesi, bu durumdaki esnafı da kapsayarak tüm esnaftan 3 ay boyunca işgal harcı almayacak. İkinci destek paketinde yer alan bu maddeyle birlikte işgal harcı ödemesi gereken kent esnafı bir nebze olsun rahatlamış olacak.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: AÇIK, KALAN, ESNAFA, DA, 3, AY, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı