MEDİCAL PARK GEBZE HASTANESİ 10. YILINI KUTLADI

|
MEDİCAL PARK GEBZE HASTANESİ 10. YILINI KUTLADI

Medical Park Gebze Hastanesi, 10. yılını hastane ve kurum çalışanlarının yanı sıra, ilçenin kamu ve sivil toplum kuruluşlarından çok sayıda yöneticinin katıldığı bir organizasyon ile kutladı. Kutlama gecesine hastane çalışanları, Medical Park Hastaneleri’nin yönetim merkezi ve grubun farklı hastanelerinden yönetici ve çalışanların yanı sıra Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Cumhuriyet Başsavcısı Erdal Kuruçay, Adalet Komisyon Başkanı Serdar Murat Yükseloğlu, İlçe Sağlık Müdürü İlhan Kadıoğlu, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Başkanı Nurettin Nacar ve Yardımcısı Mehmet Akkuş, İhtisas Vergi Dairesi Başkanı Adem Baydere ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

2011 yılının Ekim ayından beri hizmet veren Medical Park Gebze Hastanesi’nin Genel Müdürü Dr. Nihat Taşdemir açılış konuşmasında “Kurumların tarihinde ilk 10 yıl; sağlıklı gelişmek, halkın gözünde güveni tesis etmek ve kalıcılığı sağlamak adına önemli bir kilometre taşıdır. Medical Park Gebze Hastanesi olarak bölgede edindiğimiz 10 yıllık deneyimin, grubumuzun çeyrek asırlık tecrübesinde özel bir yeri olduğuna inanıyorum. Hastanemizin temelleri Dr. Bari Taşdemir ve ortakları tarafından atılmış olup, açılıştan itibaren Medical Park tacını takmıştır. O günden beri çatısı altında olduğumuz Türkiye’nin en büyük sağlık grubunun vizyonu ile çalışanlarımızın mesleki yetkinlikleri ve özverisi sayesinde, bölgenin en donanımlı ve en güçlü hastanesi durumundayız. Her geçen gün kadromuzu daha da güçlendiriyor; aramıza yeni hekimler, sağlık profesyonelleri ve çalışma arkadaşları katıyoruz. Bugün geldiğimiz noktada tüm ana dallarda ve tüm özellikli yan dallarda bölge halkına uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermeye devam ediyoruz” dedi.

10’UNCU YILINI DOLDURAN PERSONELLERE PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Medical Park Gebze Hastanesi’nin kutlama gecesinde kurumda 10 yıldır çalışan hekim, hemşire ve idari çalışan personellere plaket takdim edildi.

Koordinatör Dr. Ali Kemal Gürbüz, Genel Müdür Dr. Nihat Taşdemir, Başhekim Dr. Erol Turan ve geçmiş dönemlerde hastaneye emek veren yöneticilerden Dr. Erhan Çıplaklıgil, Nazlıhan Alkan, Alper Beğen ile 10. yıl pastası kesildikten sonra personellere özel bir hediye çekilişi düzenlendi.


Yorup Yap

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.