BAŞHEKİM GÜNEŞ TEŞEKKÜR ETTİ
Haber
08 Nisan 2021 - Perşembe 13:29
 
BAŞHEKİM GÜNEŞ TEŞEKKÜR ETTİ
Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından, kurumda görev yapan ve emeklilik hakkı kazanan personeller unutulmayarak kendilerine bir veda organizasyonu düzenlendi.
Sağlık Haberi
BAŞHEKİM GÜNEŞ TEŞEKKÜR ETTİ

Pandemi koşulları göz önüne alınarak sınırlı sayıda personelin katılımı ile düzenlenen programda, personellere teşekkür amaçlı plaket takdim edildi. İkincisi düzenlenen plaket takdim programına hastane yönetimi de katılım sağladı. Hastanenin sağlık, veri hazırlama, temizlik birimlerinde görev yaparak emekli olan personellere yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür edilerek, bundan sonraki emeklilik yaşamında başarı ve mutluluklar dilendi.

 

Düzenlenen programda konuşma yapan hastane Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş, “Sizler sağlık alanında hizmet vererek ve büyük bir özveri göstererek çoğu zorluluğun üstesinden geldiniz. Ellinizden gelen tüm çabayı sarf ederek gönlümüzde çok hoş duygular bıraktınız. Uzun yıllar görev yaptığınız hastanemize her birinizin ayrı katkıları oldu. Her çalışanın hayalini kurduğu emekliliği hakketmenizin verdiği heyecanınızı bizler de ortak oluyoruz. Hizmetleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder yeni sosyal ve emeklilik hayatınızda da sağlık ve mutluluklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞHEKİM, GÜNEŞ, TEŞEKKÜR, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı