GTO’dan sağlık çalışanlarına destek
Haber
23 Nisan 2021 - Cuma 19:41
 
GTO’dan sağlık çalışanlarına destek
Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’in büyük özveri ve çabalarıyla oluşturulan Mobil Aşevi Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki sağlık çalışanlarına hizmet verdi.
Sağlık Haberi
GTO’dan sağlık çalışanlarına destek

Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’in uzun zamandır üzerinde titizlikle durduğu kısa bir süre önce hayata geçirdiği Mobil Aşevi hizmet vermeye başladı.

365 oda ve borsa arasında bir ilk olarak Gebze Ticaret Odası Mobil Aşevi kısa bir süre önce ilk hizmetini Dilovası Devlet Hastanesi’ndeki personellere vermişti.

Gebze Dilovası Devlet Hastanesi’ndeki personelin ardından dün de Mobil Aşevi Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’in talimatıyla Darıca Farabi ve Araştırma Hastanesi’ndeki personellere hizmet verdi.

İftar öncesi hastane bahçesine kurulan Mobil Aşevi sayesinde Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki personelleri iftarlarını yaptı.

Eğitim Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, “Cesaretle savaşan sağlık ordumuza destek için Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeydik” dedi.

Darıca Farabi Hastanesi önünde kurulan mobil stantda dağıtılan ücretsiz yemek servisinden çok sayıda sağlık çalışan faydalanırken, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş ise "Moral ve motivasyonunuz için sağlık çalışanları adına teşekkür ederim başkanım.''ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GTO’dan, sağlık, çalışanlarına, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı