İzmit’in 2021 Kültür Sanat Sezonu cuma günü başlangıç yapıyor
Haber
31 Mart 2021 - Çarşamba 18:39
 
İzmit’in 2021 Kültür Sanat Sezonu cuma günü başlangıç yapıyor
İzmit’in kültürel ve sosyal hayatına yeniden canlılık getirmek için önemli adımlar atan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet önderliğinde düzenlenecek 2021 Yılı İzmit Kültür-Sanat Sezonu tanıtımına 2 gün kaldı .
Kültür Haberi
İzmit’in 2021 Kültür Sanat Sezonu cuma günü başlangıç yapıyor

‘Kültür ve Sanat Kenti İzmit’ sloganıyla yola çıkan İzmit Belediyesinin, 2021 yılının kültür projelerini ve etkinliklerini kamuoyuyla paylaşacağı kültür sanat tanıtımına 2 gün kaldı. İzmit halkının ve yerel ve ulusal basının merakla beklediği; İzmit Belediyesi 2021 Kültür Sanat Projeleri, 2 Nisan Cuma günü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde saat 17.00’de birbirinden güzel projelerle görücüye çıkacak. Hayata geçirilmiş ve yeni dönemde yapılması planlanan çalışmaların sunulacağı lansmanda pandeminin sanata engel olmadığını vurgulanacak. 

 

İZMİT’İ BU YIL NELER BEKLİYOR?

 

İzmit Belediyesi Kütüphanesi, Atatürk Evi, Hulusi Kentmen Evi, Leyla Hanım Filmi, İzmit Somut Olmayan Kültürel Miras Envanteri’’ Projesi ve Tarihi İzmit Evleri gibi bugüne dek yapılmış projelerin ön gösterimiyle başlayacak olan İzmit Belediyesi 2021 Kültür Sanat Tanıtım Programı’nda kamuoyuna yeni projeler anlatılacak. Kültür ve Sanat Kenti İzmit’i nelerin beklediğini paylaşacak olan İzmit Belediyesi, canlı performans anlatımları ve sahne sanatlarının tüm dallarıyla sahnede kendine yer bulacak. Pandemi nedeniyle vatandaşlar lansmanı canlı yayınlardan takip edebilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İzmit’in, 2021, Kültür, Sanat, Sezonu, cuma, günü, başlangıç, yapıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı